Ankara Gergi Tavan Sistemlerinde Tek Sınır Hayal Gücünüz..

Örnek İşler

0222.jpg0333.jpg111.jpg25.jpg27.jpg30.jpg32.jpg34.jpg36.jpg

 

 

 

Ankara Gergi Tavan

Ankara Gergi Tavan, dekoratif gergi tavan uygulaması konusunda Ankara merkezli hizmet veren dekorasyon firmasıdır. Ankara'nın bütün bölgelerine uzman ekiplerimizle hizmet vermekteyiz. Kişisel yada kurumsal ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Gergi tavan ihtiyaçlarınız için bizden teklif almak için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Ankara Gergi Tavan 

germe tavan ankara

Ankara gergi tavan ev, ofis, işyeri ve  mekan dekorasyonu alanında insanların zevklerine uygun işler yaparak daha modern ve daha estetik yaşam alanları yapmayı kendisine ilke edinmiş öncü ve lider bir dekorasyon firmasıdır. 

Ankara gergi tavan kuruluşundan bu yana kalitesi, uygun fiyat politikası, profesyonel hizmetleriyle gergi tavan konusunda başta Ankara olmak üzere Türkiye’nin en güvenilir germe tavan uygulayıcı firmalarından birisidir.Ankara gergi tavan yapmış olduğu özel tasarım ve dekorasyon uygulamaları ile germe tavan sistemlerinin ne kadar kullanışlı, özgün ve dekoratif olduğunu kanıtlamıştır.

Türkiye’nin en şık en dayanıklı en uygun ve en gösterişli germe tavanlarını uzman ekiplerimizle yapmaya devam ediyoruz, siz hayal edin biz hayallerinizi hayata geçirelim.

 

İLKELERİMİZ
 
  • Verdiğimiz hizmetlerde güvenilir ve sürekli olmak,
  • Gergi tavan sektöründe arastırma ve geliştirmeyi ön planda tutmak,
  • Hizmet verdiğimiz sektörde ulusal ve uluslararası piyasaları yakından takip etmek,
  • Satış ve montaj sonrası sürekli müşteri desteği saglamak

 

Ankara Gergi Tavan Göktaşlar Elektrik kuruluşudur

 
.