Ankara Gergi Tavan Sistemlerinde Tek Sınır Hayal Gücünüz..

Örnek İşler

0222.jpg0333.jpg111.jpg25.jpg27.jpg30.jpg32.jpg34.jpg36.jpg

Gergi Tavan Anti Bakteriyeldir. Kesinlikle Mikrop barındırmaz. Hijyeniktir, sağlığa zararlı maddeleri içermez.

Gergi Tavan Aydınlatmada kullanılmaktadır. Aydınlatmada soft bir ışık ile daha modern görünüm sağlar

gergi- tavan- ankara

Gergi Tavan Doğaya ve Çevreye saygılı bir yapıya sahiptir. Gergi Tavan  % 100 Geri dönüşümlüdür.

 

 

 

Ankara Gergi Tavan

Ankara Gergi Tavan, dekoratif gergi tavan uygulaması konusunda Ankara merkezli hizmet veren dekorasyon firmasıdır. Ankara'nın bütün bölgelerine uzman ekiplerimizle hizmet vermekteyiz. Kişisel yada kurumsal ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Gergi tavan ihtiyaçlarınız için bizden teklif almak için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

gergi-tavan nedirGergi Tavan Nedir.

Gergi tavan son yıllarda yoğun olarak kullanılmaya başlayan bir dekorasyon ürünüdür.Otel, alışveriş merkezi eğlence mekanları gibi yerlerin yanında kişisel yaşam alanlarında da uygulanabilen son derece estetik bir uygulamadır.
 
Gergi tavan sistemi, sıra dışı yapısı ile ısıtılarak istenilen forma girebilen, çeşitli renk ve dokularda özel alüminyum profillerine ısıtıp gerilerek uygulanması tekniğidir. Düz, dairesel ve diğer geometrik formlu tavanların yanı sıra tonoz ve kubbe gibi alanlarda uygulamalara imkan sağlar. Bu esneklik sayesinde her projede kendine has tavanlarda özgün tasarım imkanı sunar.
 
 Gergi Tavan Sistemi sadece tavanda değil ,duvar ve dekoratif amaçlı olmak üzere yapılabilir ve her şekile girebilir.Sudan ve nemden etkilenmez , bakım ve boya gerektirmez , temizlenebilir. Üzerine ankastre aydınlatma armatürleri konulabilir
 
 Gergi Tavan hafiftir Yaklaşık 200gr/m² , yangında alev almaz , hijyeniktir , esnektir , estetiktir , ultraviyole ışınlardan etkilenmez(X ışınları) , kısa sürede ve kolaylıkla montaj yapılır , üzerine resim baskı yapılabilir , çatlama ayrılma gibi sorunlar çıkatmaz , gerektiğinde sökülüp tekrar monte edilebilir.